/
Loading

Studio Foto-Wideo FiLM-Ed istniejące od 1993 r. specjalizuje się w realizacjach związanych z wydarzeniami takimi jak: chrzty, śluby, komunie, studniówki, teledyski, filmy promocyjne, reklamówki. Przez lata nabyliśmy cennego doświadczenia, które pozwala nam realizować ciekawe pomysły filmowe. Mimo tego stale rozwijamy swoją wiedzę i umiejętności, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy!


Studio Foto-Wideo FiLM-ED wykonuje profesjonalne filmowanie uroczystości ślubnych, weselnych, komunii, studniówek itp. Najczęściej realizujemy repotaże na terenie województw lubelskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, podlaskiego. Posiadamy zespół doświadczonych operatorów z dużym doświadczeniem i jednocześnie mających zamiłowanie do wykonywanego zawodu. Dysponujemy doskonałym sprzętem pozwalającym uzyskać założone efekty w naszej pracy. Jednocześnie operatorzy potrafią pracować w tzw. „zespołach” tj. 2 lub 3 kamerzystów razem nad realizacją jednego projektu. Naszego doświadczenia nabieraliśmy podczas realizacji wesel , koncertów , komunii , teledysków, reklam i innych produkcji. Materiały nasze można było zobaczyć w TV3 Lublin, TV Polonia.


Naszą motywacją jest przede wszystkim zadowolenie klienta, dlatego jeżeli pozwala na to czas uczestniczymy w pokazch, szkoleniach i zjadach gdzie można podpatrzeć ciekawe pomysły a jednocześnie zostać ocenionym przez „dobrą” konkurencję. Nasze dokonania to wyróżnienie na Targach Ślubnych za teledysk „Noc Poślubna”, Wyróżnienie przez Polskie Stowarzyszenie Wideofilmowców „Liga Mistrzów”, wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Bank Zachodni WBK i Muzeum Historii Polski pt. „Rówieśnicy”.

Filmed